Teenused

Meie moto – “Kõik on võimalik!”

Mootorrataste tehnilisel täiustamisel ei ole MRT Tech´i jaoks ühtegi tööd, mille kohta peame ütlema – “See pole teostatav”. Hoolimata tehtu keerukusest hoiab MRT Tech järjekindlalt kõigi oma teenustööde kõrget kvaliteeti. Loe alljärgnevalt täpsemat ülevaadet meie pakutavatest teenustest:

Ümberehitus: Et saavutada mootorratta ümberehitamisel parim tulemus, alustame alati detailse konsultatsiooniga. Kliendi kõikide soovide täitmise tagab MRT Tech´i töötajate asjatundlik ja pikal motospordikogemusel põhinev lähenemine tellimusele.

Võistlusrataste tuunimine: Ehitame nii motoringraja- kui ka kiirendusrattaid, järgides täielikult IDM-i (International German Championship) ning FIM-i (Federation of International Motorcycling) tehnilisi nõudmisi. Meie tööde kvaliteedi garantiiks on rohkearvulised erinevate võidusõitude poodiumikohad, kiirusrekordid ning MRT Tech´i poolt tuunitud mootorrataste edukas osalemine IDM-i sarjas.

Hooldus: Pakume hooldusteenuseid kõikidele mootorratastele, kaasa arvatud ka keerulised mootorite ümberehitamised ja mootoriremondid, mille suurepärane tase rahuldab nii tänavale kui ka ringrajale mõeldud võistlusrataste kõrgendatud nõudmised.

Originaalajude seadistamine: MRT Tech pakub originaalajude seadistamise teenust. Loe edasi….

hooldus