Armeeritud pidurivoolikud

MRT Tech pakub kõrgekvaliteetseid HEL Performance armeeritud pidurivoolikuid.

Osta meie e-poest: shop.sbk.ee või tule kohapeale vaatama.

Saadav mudelipõhised komplektid ja erilahendused!

Kõigil meie tehtud pidurivoolikutel on otsad külge pressitud, mitte kasutatud keeratavaid ühendusi. See tagab maksimaalse töökindluse kõigis tingimustes ja seetõttu ongi meie voolikutel eluaegne garantii*

Võimalus tasuta laenutada vooliku kokkupanemiseks vajalikke tööriistu ning voolik ise kodus valmis teha. Nii saad täpselt endale sobiva vooliku!

Armeeritud pidurivooliku eelised tavalise kummist vooliku ees:

 • Muudab piduritunnetuse täpsemaks
 • Pidurid annavad paremat tagasisidet
 • Suureneb pidurite efektiivsus
 • Enamik kummist voolikuid pehmenevad pärast paari tuhandet kilomeetrit
  või kaotavad on omadused pärast paari aastat, oluliselt vähendades pidurisüsteemi võimekust
 • Kõik ühendused ja kinnitid on kvaliteetsest 303-seeria roostevabast terasest –
  suurepärane korrosiooni- ja töökindlus
 • Saadaval 12 erinevat värvi
 • Eluaegne garantii*
 • Mootorratta kõige võimsam osa ei ole mitte mootor, vaid pidurid! GSX-R1000 suudab sõita veerandmiili ajaga 10.8 sekundit, tippkiirusega 230km/h – pidurid suudavad sama töö vastupidi teha kõigest 6.8 sekundiga. Kasutades armeeritud pidurivoolikud, saad oma pidurisüsteemi veelgi efektiivsemaks muuta.

Jäigem pidurivoolik on eriti vajalik võistlemisel (pidurisüsteem on kõrgema temperatuuri tõttu suurema surve all, aga samal ajal peab töötama täpsemalt kui tänavasõidul) või kui täiustate mõnda muud pidurisüsteemi komponenti.

*Garantii ei kehti toote väärkasutamise või füüsiliste vigastuste korral

Mitteteaduslik katse armeeritud voolikute efektiivsusest:


MRT Tech on HEL PerformanceHel logo
pidurivoolikute ametlik edasimüüja Eestis

HEL: What’s stopping you?

HEL sai alguse aastal 1985 kui ‘Hose Equip’, ettevõttena mis tegutses tööstuses ja merenduses hüdraulika-alal. Praegused omanikud ostsid ettevõtte aastal 2000 ja hakkasid valmistama sõidukitele vajalikke voolikuid. Ettevõtte nimeks sai ‘Hose Equip Limited’, võeti kasutusele praegune kuradi sabaga logo ja HEL Performance kaubamärk oligi sündinud!

HEL on järjest jõudu kogunud. Ühendkuningriikides, Devonis asuv ettevõte toodab voolikute komplekte sadadele erinevatele mootorratastele.  HEL tooted on kõrge kvaliteediga ja vastavad kõrgeimatele standarditele. Kasutatakse ainult roostevabast terasest armeeritud fluoropolümeeri ja roostevabast terasest ühendusi, et vältida korrosiooni.

HEL pidurivoolikuid kasutatakse Moto GP, WSBK, BSB, IOM TT, NW200, BTCC, Ginetta Cup, Mini Cup sarjades – ja me pakume kliendile täpselt samu tooteid.

Värviline PVC kate on saadaval inimestele, kelle elu on liiga hall (kate paigaldatakse vooliku tootmisprotsessi käigus, mitte ei ole hiljem lisatud termokahanev). Samuti on saadaval värvilised roostevabast terasest ühendused. Pressitavad ühendused on saledamad ja kergemad kui kokkukeeratavad ühendused ning toodetud kvaliteetseimast roostevabast terasest.

HEL Performance on väga uhke selle üle, et kõik pidurivooliku osad, kaasa arvatud roostevabast terasest armeeritud voolikud ja ühendused, on toodetud Suurbritannias.  HEL Performance tooted on tuntud üle maailma, saadaval 68 riigis ning läbinud põhjalikud ohutustestid erinevate ametkondade poolt. Selle tulemusel on nad tänavalegaalsed terves maailmas

Üks argument veel: HEL pidurivoolikutel on eluaegne garantii!