Tooted

MRT TECH on tegutsenud juba 4 aastat, olles mitme nimeka kaubamärgi maaletooja ja edasimüüja Eestis.

Alljärgnevalt tutvustamegi pakutavat motokaupa hooldusvahenditest väljalaskesüsteemideni.
Kõiki nimetatud kaubamärke on võimalik meilt osta ja tellida, sisenedes meie e-poodi: shop.sbk.ee

OehlinsMRT Tech on Öhlinsi spetsialist Eestis, pakkudes esmaklassilist paigaldust ja hooldust.

 

BremboMRT Tech on Eestis ainus autoriseeritud Brembo pidurite paigaldaja ja hooldaja mootorratastele.

 

AkrapovicAkrapovič valmistab esmaklassilisi väljalaskesüsteeme ja summuteid, kasutades ainult parimaid materjale – titaani, supersulameid ja süsinikkiudu.

GBRacingParimad “bolt-on” kaitsekatted. Sobivad nii tänava- kui võistlusratastele. Kukkumise korral kaitsevad kalleid mootorikaasi purunemise eest, vähendades kordades tekkivat materiaalset kahju. GB Racing raamikaitsed summutavad löögienergiat. Lisaks säästavad lohisemisel gondleid suurematest vigastustest.

motoforza_2Motoforza tootevalikus on stiilsed ning kerged süsinik- ja klaaskiust keredetailid: gondlidetailid, tuuleklaasid, istmed, paagid, raami ja kiige katted…

ilmbergerParimad süsinikkiust gondlid Ducati, Aprilia, BMW, Buell, Harley-Davidson, Honda, Kawasaki, MV Agusta, Suzuki ja Triumph mootorratastele. Ilmberger toodab ka OEM detaile tootjatehastele.

LighTechLightech tootevalikus on üle 7000 erineva artikli, nende hulgas lai valik erinevat värvi piduri- ja siduriheebleid, jalaraudu, ketipinguteid, suunatulesid, paagikorke, numbrimärgialuseid ja palju muud.

MarchesiniMarchesini velgede läbivaks jooneks on kergus. Minimaalse kaalu saavutamine koos jäikuse säilitamisega on olnud eesmärgiks iga velje loomisel. Pöörleva massi vähendamine parandab oluliselt mootorratta juhitavust.

Nolan GroupMRT Tech’il on Baltikumi suurim Nolan gruppi kuuluvate kiivrite tootevalik – ülikergetest süsinikkiust võidusõidukiivritest kuni krossikateni

Wunderlich on maailmas nr.1 BMW tarvikute tootja,kellel on kataloogis üle 3600 erineva toote.