Öhlins

MRT Tech on Öhlinsi spetsialist Eestis, pakkudes esmaklassilist paigaldust, hooldust ja seadistust.

Paigaldame ja hooldame Öhlinsi lenksuamorte, esiamorte, amordisisusid ja tagaamorte nii tänava- kui võistlusmootorratastele.

Meilt ostetud ja paigaldatud Öhlinsi vedrustust aitame seadistada ning anname kliendile kasulikke näpunäiteid, et vedrustuse kogu potentsiaal maksimaalselt ära kasutada.

Palju hobujõude, ülikerged komponendid ega hunnik elektroonilisi vidinaid ei mõjuta sõiduelamust nii palju kui korralik vedrustus. Öhlinsi vedrustus lisab kindlustunnet ja sõidunaudingut igal tasemel mootorratturitele.

Kuidas ta nii suurt mõju avaldab? Vedrustus on see, mis vahendab sõitja ja pidevalt muutuvate teeolude vahelist suhtlust. Mootorrattad on aga loodud kellelegi, keda ei eksisteeri – keskmine inimene. Kuidas saab 60kg/160cm mees sõita täpselt sama rattaga, millega 150kg/195 cm ning tahta täpselt sama sõiduelamust? See ei ole võimalik! Öhlinsi vedrustusega on Sul võimalik seadistada ratas sobima Sinu pikkuse, kaalu, sõidustiili, oskuste ja vajadustega. Kui mõelda kõigi nende faktorite peale, mis sõiduelamust mõjutavad, siis kuidas saab üldse leppida vähemaga kui kasutada parimat? Öhlinsi tooted on parimatest materjalidest ja ülitäpsete tolerantsidega. Nende kvaliteet on miski, millest teised tootjad unistavad.

Muidugi on inimesi, kes ütlevad: “Aga mul ei ole vaja nii head vedrustust”. Nii räägib keegi, kes ei ole sõitnud Öhlinsi vedrustusega, mis on täpselt tema järgi seadistatud. Kliendi järgi seadistatud vedrustus ületab tema ootused – see on garanteeritud.