Wunderlich – täiusta oma BMW’d

Wunderlich – parimad aksessuaarid Sinu BMW’le juba 30 aastat!

Wunderlich – kui sa ei ole kunagi kuulnud sellist nime, siis loodan et jätkad lugemist.

Wunderlich on arendanud ja tootnud kvaliteetseid lisatarvikuid BMW mootorratastele juba üle 30 aasta. Tootevalikus on rohkem kui 3600 eset, kõigile praegustele mudelitele, viimase 20 aasta ratastele ning ajaloolistele mudelitele. 

Enamus Wunderlichi tooteid on valmistatud Saksamaal või sobiva kohaliku partneri puudumisel, mujal Euroopas. “Made in Germany” ei ole ainult hüüdlause; see on märk pühendumusest. Iga koostööpartneri valik kaalutakse põhjalikult läbi, külastades tootmispindu ning veendudes toodangu kvaliteedis ja ka partneri värbamispõhimõtetes ning tööõhkkonnas. 

Hakates lappama Wunderlichi kataloogi, rabab jalust kui palju lisasid on võimalik külge panna juba tehasest väga võimekale rattale, nagu näiteks BMW R1200GS. Kui lisada tsiklile kõik, mis kataloogis pakutud, oleks ratas ülekaalus juba enne kui sa ise sadulasse istud! Tundub nagu oleks palgatud eraldi inimene, kelle ülesandeks on mõelda välja ägedaid vidinaid, mille vajalikkusest sul polnud enne nende nägemist õrna aimugi. Nii et peida oma krediitkaart enne kui süvened meie e-poodi! 🙂

Wunderlichi demoratas R1200GS Rallye on suunatud mootorratturile, kes armastab kirglikult off-roadi. Rattale külge kruvitud Wunderlichi tarvikud näitavad, kuidas võtta hea ja teha seda veel veidi paremaks. Näiteks mootori ja paagi kaitseraam, mis on originaalraami sinist värvi. 

Või tugevdatud võrgust kaitse kallile originaal esitulele. 

Geniaalne ‘goody’, mille vajalikkusest sa ei olnud teadlik, aga kui näed seda rattal, tabad end mõttelt: “Kus sa oled kogu mu elu olnud?” See on Gap Bag, mis kinnitub tagumise pakiraami alla, ning mahutab väiksed tööriistad, mida pole tihti vaja, kuid siiski on hädavajalikud. Selle vihmakate, topeltlukk ja tugevdatud põhi tagab pika eluea ning veekindluse. Suurepärane viis kanda kaasas vajalikke asju, mida pole väga tihti vaja. 

Väärt vaatamist on Wunderlichi pakutavad alumiiniumkohvrid, valmistatud 1,5mm alumiiniumi/magneesiumi sulamist, saadaval loomuliku metalli või musta värvi. Metallist klambrid, topelt tihenditega kaas, täielikult eemaldatav kinnitusraam ning vahetatavad plastist nurgad tagavad vastupidavuse igasugustes olukordades ning pikkadeks aastateks. 

Kohvritele on saada mitmeid leidlikke lisasid, minu lemmik garaazi- või koduseinale kinnitatav raam, kuhu saad panna kohvrid kui ei kasuta neid rattal parasjagu. 

Väike kuid ülimalt vajalik lisa, mis õigupoolest peaks olema tehasest juba igal rattal, mis asfaldist pehmemale pinnasele jõuda võib (ehk siis ükskõik millisele!), on küljejala laiendus. Tegelikult on see kõigest kavala kujuga alumiiniumiplaat, mis sobitub GS’i küljejala külge ning takistab jala vajumist pehmesse pinnasesse, sulanud asfalti või tsiklisaapast läbi. 

Vähem kogenumad sõitjad vaatavad tihtipeale mööda mootorratta heeblitest; nende väljanägemist peetakse pigem kosmeetiliseks teguriks kui sõidumugavust ning -turvalisust mõjutavaks aspektiks. Tegelikkuses on lood hoopis teistsugused. Heebli kuju, kaugus lenksutorust, pikkus jms mõjutab otseselt ratta juhtimise protsessi ning õigesti valitud varuosa võib mõjutada sinu arvamust tsiklist rohkem kui arvata oskad.

Wunderlichi Vario Adjustable Lever Set on muudetava pikkusega heeblite komplekt, mis võimaldab Sul muuta heeblite pikkust vastavalt Sinu harjumustele, näiteks seada siduriheebli pikkuse lühemaks, kahe sõrmega mugavalt kasutatavaks. Tööriistadeta muudetav töökaugus lubab seada heeblite kaugust lenksutorust sobivaks erinevatele sõitjatele või sõiduoludele. Heeblikomplekte on saadaval eri värvikombinatsioonides. 

Wunderlichi tooted on näide sellest, mis võib saavutada kui ühendada armastus mootorrattasõidu vastu ning kirg kvaliteetsete toodete valmistamise vastu. Firma asutaja Erich Wunderlichi entusiasm on näha ja tunda igas tootes, mis Sa oma hoolega hoitud ratta külge lisad. Loodame et need pakuvad sulle lugematuid muretuid kilomeetreid ning aina kasvavat armastust kaherattalise sõbra vastu! 

Jätkuvat sõidurõõmu ning kaunist peatset algavat kevadet!!